Prieinamumo įrankiai

  • Gimnazija
  • TAMO
  • SMM
  • NŠA
  • Ugdymas karjerai
  • DoFe
  • TŪM
  • Mokausi Lietuvoje
  • Gamtosauga

Teatro mokymai Kaune

TUM logo1

 

 

Gegužės 6 dieną gimnazijos mokytojų grupė vyko į TŪM mokymus teatro veiklas organizuojantiems mokytojams. Aplankėme Kauno valstybinį muzikinį ir Kauno nacionalinį dramos teatrą....

Skaityti daugiau ...

Teatro mokymai

TUM logo1

 

 

20250405 115922 160020250405 120026 1600Gimnazijos mokytojai balandžio 5 dieną vyko į Kauną ir dalyvavo TŪM programos mokymuose. Apsilankė Remigijaus Januškevičiaus paveikslų galerijoje ir išklausė paskaitą „Scenografijos pagrindai“. Po to lankėsi Kauno dramos teatre ir žiūrėjo Gintaro Varno režisuotą spektaklį „Kartoteka“. Spektaklis sukurtas pagal lenkų poeto ir dramaturgo Tadeuszo Rozewicziaus pjesę. Tai ironiškas kūrinys apie žmogų, atsidūrusį kryžkelėje, jo ėjimą į save ir bandymą surasti gyvenimo prasmės atramą. Spektaklyje pamatėme kontrastų kupiną vaizdą: rimtumą ir euforiją, susimąstymą ir nerūpestingumą, nerimą ir tikrą džiaugsmą. Tai jaudina, priverčia susimąstyti ir parodo kasdienybėje slypintį absurdą.

Mokytoja Jolanta Dirsienė

„Sumanaus moksleivio akademijos“ dalyvių išvyka į Kauną. TŪM veiklos

TUM logo1

 

 

1 (4)„Sumanaus moksleivio akademijos“ dalyvių išvyka į Kauną. TŪM veiklos

2025 metų kovo mėnesio 28 dieną Rokiškio „Romuvos“  gimnazijos II kl. mokiniai, Rokiškio inžinerinės ir gamtos mokslų eksperimentinių klasių dalyviai, vykdė veiklas Rokiškio verslo klubo ir VDU Žemės ūkio akademijos organizuojamoje ,,Sumanaus moksleivio akademijoje”...

Skaityti daugiau ...

Bendradarbiaujam ir tobulėjam

TUM logo1

 

Bendradarbiaujam ir tobulėjam

1 16002 1600Gimnazijos komanda vykdė Rokiškio rajono savivaldybės TŪM II programos lyderystės srities mokyklų vadovų ir pedagoginių darbuotojų kompetencijų stiprinimo veiklą  „Šešėliavimas Lietuvos gimnazijoje“ ir lankėsi Kauno „Saulės“ gimnazijoje. Kovo 26 d. įvyko šešėliavusios gimnazijos komandos refleksija, kur perteikta Kauno „Saulės“ gimnazijos patirtis rajono gimnazijų komandoms.  Su kolegėmis iš Rokiškio raj. Pandėlio ir Kamajų Antano Strazdo gimnazijų kalbėta apie ugdymo organizavimo ypatumus, metodinės veiklos organizavimą, efektyvius  pagalbos mokiniui būdus siekiant pažangos. Pasidalinta geraisiais pavyzdžiais, aptarti iššūkiai, diskutuota apie galimybes ir būdus juos įveikti. Kartu sutarta, kad pasidalijimas informacija ir patirtimi yra reikalingas, nes padeda tobulinti veiklas, todėl bendradarbiavimas įvairiose srityse bus tęsiamas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Audronė Stočkuvienė

Juozuko mugė 2025

TUM logo1

 

 

1 (1)2025 m. kovo 14 d. I a klasės moksleiviai dalyvavo Panevėžio regiono liaudies meno ir verslumo skatinimo konkursinėje  mugėje „Juozuko mugė 2025“ ir laimėjo II vietą.

Skaityti daugiau ...