ilgalaikio projekto komandos ekskursija birzu
Ilgalaikio projekto komandos ekskursija Biržų „Saulės“ gimnazijos mokiniams
Gegužės 19 d. integruoto anglų kalbos ir istorijos ilgalaikio projekto „ Įdomioji mano miesto istorija kiekvienam“ komanda įgyvendino vieną iš projekto veiklų- pristatė parengtą ekskursiją po Rokiškį anglų kalba Biržų „Saulės“ gimnazijos mokinių komandai ir jų anglų kalbos mokytojai Vidai Samulionytei.
Projekto komandos narės S. Bimbaitė, E. Juškaitė, N. Ruzaitė II d kl. ir M. Stuglytė Ia kl. papasakojo biržiečiams apie L.Šepkos skulptūrų parko atsiradimą ir patį L.Šepką, tapytas langines, senuosius Rokiškio senamiesčio pastatus, Nepriklausomybės aikštę ir joje esančius paminklus, Šv. Mato bažnyčią, J. Keliuočio viešąją biblioteką, P. Širvio kiemelį bei Rokiškio dvaro ansamblio pastatus. Smagu buvo pasidžiaugti šeštadienį, gegužės 17 d., Rokiškyje pasiektu pieno gėrimo rekordu ir aplankyta pienui skirtą parodą.
Nors diena buvo lietinga, nesugadino dalyvių nuotaikos. Įgytas žinias biržiečiai pasitikrino projekto kamandos parengtoje „Kahoot“ viktorinoje. Svečiai tvirtino, kad įgijo daugiau žinių apie Rokiškį.
Irena Laužadienė, anglų kalbos mokytoja








