DoFe bandomasis žygis

Birželio 16-17d. mūsų gimnazijos DofE komanda išėjo į bandomąjį žygį, kurio maršrutą sukūrė patys dalyviai. Tokią karštą dieną eiti beveik 12 kilometrų su sunkiomis kuprinėmis ant pečių buvo tikras iššūkis, tačiau ištverminga komanda neprarado jėgų ir išlaikė nusiteikimą - įveikti. Pasiekę žygio tikslą jie mokėsi statyti palapinę, gamino ir valgė šiltą maistą. Komandos nariai turėjo skirtingas pareigas ir kiekvienas prisidėjo prie žygio sėkmės.. Dabar komanda ruošiasi kitam iššūkiui - kvalifikaciniam žygiui.
Pagarbiai Renata Stanišauskienė







