Prieinamumo įrankiai

  • Gimnazija
  • TAMO
  • SMM
  • NŠA
  • Ugdymas karjerai
  • DoFe
  • TŪM
  • Mokausi Lietuvoje
  • Gamtosauga

DoFe bandomasis žygis

DofE

 

Birželio 16-17d. mūsų gimnazijos DofE komanda išėjo į bandomąjį žygį, kurio maršrutą sukūrė patys dalyviai. Tokią karštą dieną eiti beveik 12 kilometrų su sunkiomis kuprinėmis ant pečių buvo tikras iššūkis, tačiau ištverminga komanda neprarado jėgų ir išlaikė nusiteikimą - įveikti. Pasiekę žygio tikslą jie mokėsi statyti palapinę, gamino ir valgė šiltą maistą. Komandos nariai turėjo skirtingas pareigas ir kiekvienas prisidėjo prie žygio sėkmės.. Dabar komanda ruošiasi kitam iššūkiui - kvalifikaciniam žygiui.

Pagarbiai Renata Stanišauskienė

1 (1)
1 (2)
1 (3)
1 (4)